FK Meteor Praha - FK Ústí nad Labem 18 : 4 ( 6 : 3 )

30. 3. 2014

Branky: Lácha, Starý, Schick, Šípal

Sestava: Zupko, Mikšovský, Lácha, Bříza, Starý, Zůza, Žemlička, Meluzín, Mulató, Žáček, Vachta, Schejbal, Schick, Poláček, Šípal, Pec, Hejna, Škoda

V dalším kole žakovské ligy jsme zajížděli na hřiště Pražského Meteoru. Pražané okupují první příčku tabulky spolu s Teplicemi a tak jsme věděli že nás nečeká nic jednoduchého. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a po krásné střele Šípala do šibenice jsme se ujali vedení 1:0. Domácí však rychle odpověděli a během chvíle šli do vedení 3:1. Naši hráči však nesložili zbraně zabojovali a po zásluze srovnali stav utkání na 3:3  brankami Láchy a Schicka. Bohužel jsme do konce poločasu inkasovali ještě třikrát, tak že do kabin se šlo za stavu 6:3 pro Meteor. Bohužel druhá půle byla z naší strany katastrofální a domácí nám ještě  nasázely 12 branek.