FK Ústí nad Labem (U13) – FK Baník Sokolov (U13) 4 : 10

FK Ústí nad Labem (U13) – FK Baník Sokolov (U13)                  4 : 10

Sestava I.: Zupko, Bříza, Starý, Čítek, Vála, Pec, Žemlička, Schejbal, Anderle, Lácha

Sestava II.: Žáček, Mulato, Poláček, Škoda, Baftijar, Vachta, Budka, Zůza, Mikšovský, Šípal

Branky: Baftijar 2, Škoda, Žemlička

Do utkání se Sokolovem, se kterým se nám dlouhodobě nedaří, jsme vstoupili aktivně a utkání jsme dlouho vedli. Jedna parta dokonce vedla poločas 3:0 a jen díky neproměňování mnoha šancí to nebylo více. Celkově jsme ale poločas vedli pouze s jednobrankovým rozdílem. Do druhé půle jsme vstoupili bojácně a pasivně a soupeř hru vyrovnal, z čehož pramenily jeho branky. Přístup a odhlodlání zvláště mé party, se zápasem něco udělat, byl ale na žákovskou ligu špatný. Spousta našich hráčů by se měla zamyslet, jestli opravdu chce hrát mládežnický vrcholový fotbal a něco v něm dokázat, nebo se jen fotbalem bavit.