Jdi na obsah Jdi na menu

FK Ústí nad Labem U13 - SK Kladno U13 10 : 8

29. 8. 2013

FK Ústí nad Labem U13 - SK Kladno U13  10 : 8

V dohrávaném 1. kole jsme doma přivítali věčného rivala SK Kladno. Začátek utkání jsme se vyrovnávali s dobře pohybujícím se soupeřem a ten nás rychle potrestal. Po inkasovaných brankách jsme se ale zvedli a stav otočili, dokonce jsme si vybojovali poločasový náskok o 3 branky. Do druhé půle nastoupily oba týmy s ještě větším úsilím a bojovalo se o každý metr, i když to občas odnášela fotbalovost. Vyrovnaný druhý poločas stáhli kladenští o jednu branku z poločasového náskoku a výsledek skončil 10:8.