FK Slovan Liberec - FK Ústí nad Labem 2 : 1 ( 1 : 1 )

2. 3. 2014

Branky: Zaspal

Sestava: Žáček, Meluzín, Starý, Bříza, Zůza, Poláček, Mikšovský, Lácha, Čítek, Škoda, Schick, Zaspal, Anderle, Šípal, Vachta, Žemlička.

K dalšímu přátelskému utkání jsme si zajeli do Liberce. Hrálo se na velké hřiště systém 10+1.
Od začátku utkání se hrál vcelku pohledný fotbal, kdy domácí byly fotbalovější a my jsme hráli na brejky. Jeden z takových brejků jsme dokázaly využít, když po přihrávce Máry Vachty skoroval Jardík Zaspal. Ke konci poločasu přišel náš hloupý faul ve vápně a rozhodčí nařídil pokutový kop. Domácí ho bez problému proměnili a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve druhé půli nás domácí zatlačili  a bylo jen otázkou času kdy dostaneme druhý gol. To se také stalo a ze zápasu jsme odešli poraženi nejtěsnějším rozdílem 2:1. Škoda, ale nic se neděje již ve středu nás čeká další přátelák, kdy se utkáme v Heřmanicích s celkem Mladé Boleslavi.