Jdi na obsah Jdi na menu

FK Ústí nad Labem U13 - Neratovice U14 4:5

25. 7. 2013

FK Ústí nad Labem U13 - Neratovice U14   4:5 (2:1)

V dalším přípravném zápase jsme se utkali v Povrlech s o rok starším soupeřem z Neratovic. Hrálo se systémem 9+1 na velké hřiště.

Od začátku to byl vyrovnaný zápas se spoustou krásných akcí na obou stranách. Možná že jsme měli víc brankových příležitostí, a proto jsme vyhráli poločas 2:1. Ve druhém poločase se nám zranili 2 hráči a nebylo koho střídat. Postupem času nám docházely síly a nakonec jsme o gól prohráli. Rozhodující gól jsme dostali v poslední minutě utkání.

I přes porážku kluci předváděli krásný fotbal a za to je musíme pochválit. Příští týden nás čekají tři přáteláky. Ve středu Varnsdorf a v sobotu v Roudnici Admira a Příbram.

Naše sestava: Němec, Budka, Lácha, Janatka, Bříza, Zůza, Žemlička, Vachta, Anderle, Petržilka, Schick, Škoda

Branky: Vachta 2, Žemlička, Anderle