Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelské utkání s Admirou Praha

18. 1. 2014

 

Dnes nás čekal první přátelský dvojzápas s tradičním soupeřem Admirou Praha. Utkání se odehrálo na UMT na Kamenném Vrchu. Nejprve jsme se utkali systémem 7+1 a poté systémem 10+1.

 

 

Ústí - Admira   2:4 (1:2)
Branky: Zaspal, Vachta

 

 

První zápas hraný systémem 7+1 se hrál poměrně vyrovnaný zápas s tím rozdílem, že soupeř narozdíl od našeho mužstva své šance proměnil. Naši hráči se dlouhodobě potýkají se špatnou koncovkou. Takže nakonec zasloužená prohra.

 

 

Druhý zápas: Ústí - Admira 1:1 (0:1)
Branky: Zaspal

 

 

Druhý zápas hraný systémen 10+1 jsme nezačali nejlépe soupeř byl ve všech činnostech lepší. Postupem času jsme se i mi začali osmělovat, bohužel přišel hloupý faul našeho hráče ve vápně a prohrávali jsme 0:1 brankou z penalty. Do druhé půle vstoupil opět lépe soupeř, který nastřelil břevno naší branky a k tomu ještě neproměnil penaltu. Tyto neproměněné šance mohli soupeře mrzet, neboť těsně před koncem zápasu se prosadil náš Jára Zaspal. Tak nakonec šťastná remíza. Na to, že to bylo naše první utkání na velkém hřišti, tak to zas tak špatný výkon nebyl, jen to chce častější střelbu.

 

 


Sestava: Meluzín, Starý, Bříza, Pec , Vála, Lácha, Škoda, Vachta, Zaspal, Schick, Anderle, Hrivňák, Uher, Žemlička, Zůza, Hejna, Šípal

 

 


 

 

Roman Bříza

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář