Jdi na obsah Jdi na menu

U13 ovládla Severočeský pohár!

13. 6. 2014

FK Ústí nad Labem U13 - Baník Most U13   4:1 (3:1)

Mladší žáci FK Ústí nad Labem si dokráčeli pro vítězství v Severočeském poháru. Po soupeřích z nižších soutěží v semifinále vyřadili favorita z Teplic a ve finále je čekal tým Baníku Most. Finále se odehrálo na neutrální půdě v Duchcově jako předzápas finále dospělých.

Utkání s tradičním soupeřem z Mostu jsou pro nás vždy kvalitní konfrontací. Na hřištích se potkáváme často a o to více jsme se všichni na finále těšili. Do utkání jsme nevstoupili dobře a byli jsme potrestáni brankou. Ta nás ale nakopla a ještě do poločasu jsme otočili na 3:1. V druhém poločase jsme byli opět aktivnější a zaslouženě si došli pro vítězství. Celému týmu patří velká pochvala. Nejlepším hráčem finálového utkání byl navíc vyhlášen ústecký Jakub Starý.

Sestava: Žáček, Meluzín, Starý, Čítek, Žemlička, Lácha, Vachta, Zaspal, Škoda, Poláček, Zůza, Mulató, Mikšovský

Branky: Zaspal, Škoda, Vachta, Žemlička