Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oficiální webové stránky FK Ústí nad Labem 19.6.2012

19. 6. 2012

Na oficiálních webových stránkách FK Ústí nad Labem byl prezentován úspěch ve finále krajského přeboru přípravek ročníku 2011/2012. Originální článek najdete zde, kopie článku (týkající se našeho týmu) se vám zobrazí po rozkliknutí celého příspěvku.

Přípravky zaznamenaly skvělé úspěchy v krajském přeboru

19.06.2012

V minulém týdnu jsme Vás informovali o skvělém úspěchu našich žáků, kteří vyhráli Severočeský pohár. Nyní se pojďme poohlédnout také za úspěchy přípravek U11 a U10. Obě tyto kategorie vyhrály krajský přebor!

Finále krajského přeboru U11 7.6.Jirkov

Sestava: Žáček, Vachta, Lácha, Poláček, Vála, Mikšovský, Bříza, Škoda, Zaspal, Petržilka, Mulato, Žemlička, Baftijar

Komentář trenéra: V prvním utkání jsme narazili na vítěze druhé krajské skupiny - FK Baník Most. Začali jsme tlakem, který jsme zúročili i úvodní brankou v náš prospěch. Potom se ale karta obrátila a soupeř nám utekl až na rozdíl dvou branek. Ovšem závěr utkání patřil opět nám a zaslouženě jsme vyrovnali. V druhém klání jsme potkali tradičního rivala z Teplic. Celé utkání bylo vyrovnané, až závěru jsme strhli těsné vítězství na naši stranu. V závěrečném utkání jsme již po celou hrací dobu diktovali tempo i obraz hry s mužstvem Ervěnic a zaslouženě vysoko vyhráli.

Všem klukům patří velký dík za předvedenou hru a zasloužené vítězství v KRAJSKÉM PŘEBORU PŘÍPRAVEK U -11.

 1_web.jpg

Horní řada zleva: Michal Mikšovský, Michal Mulato, Besir Baftijar, Daniel Lácha, Patrik Škoda, Radim Krajčovič

Prostřední řada zleva: Milan Seidl (trenér), Jaromír Zaspal, Matěj Poláček, Martin Vála, Petr Žemlička, Josef Petržilka, Matyáš Schick, Roman Lácha (trenér)

Dolní řada zleva: Petr Žáček, Marek Vachta, Mikuláš Středa, Poláček (vedoucí), Roman Bříza, Martin Barth, Jan Meluzín

 

Autor: Ondřej Klíč

FOTO: FK Ústí nad Labem